top of page
'הנמכת תקרה משקפת בז

עיצוב תקרה לפי סוג
CEILING TYPES

תקרה נמתחת(בריסול), פתרון מעולה לכל מי שרוצה לשלב בין עיצוב דקורטיבי לשימוש פרקטי. התקרות מאפשרות להסתיר את תשתיות החשמל או התאורה. תקרות אלו משמשות גם כפתרון אחסון מעוצב למערכות מעל התקרה. באמצעות תקרה מתוחה עם גימור גבס או תקרה מתוחה משתקפת אתם יכולים לשנות במהריות ובקלות את המראה של החדר - ההתקנה מתבצעת עם כמות מזערית של אבק ולכלוך. תקרה מתוחה עם גימור גבס היא שימושית מאוד והעלות שלה היא יחסית נמוכה, אם אתם רוצים להדהים את האורחים שלכם אתם תמיד יכולים לעשות תקרה מתוחה.

 השאירו מספר טלפון ונציג יצור איתכם קשר תוך שעה

עיצוב תקרה מתוחה מבריקה צבע לבן בשילוב עם קרניז גבס

מה שמייחד תקרה מתוחה(בריסול) מבריקה הוא המראה הייחודי המשתקף ממנה בדומה לזכוכית. העומק הנוצר, יוצר אשליה אופטית של חלל פנים גדול ומרווח יותר. מה שמוסיף לתחושת המרחב הוא האפשרות לייצר משחקי פיזור אור. תקרות מסוג זה מבוקשות מאד לאור התאמתן לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. הן גם עמידות למים ולפגעי הסביבה ולכן נפוצות במטבחים, חדרי אמבטיה ובריכות שחיה.

עיצוב תקרה מתוחה לבנה בגימור מט צבע לבן בסלון

תקרה מתוחה (בריסול) קלאסית בגימור מט או תקרה מגבס נועדה לשוות לחלל החדר מראה חם, קלאסי ונקי. מה גורם לתחושה הזו? המרקם האחיד והמראה המטויח בדומה לתקרה צבועה ישירה. הן משתלבות באופן הרמוני בחלל הפנים ומסייעות להסוואת פגמי בניה ושיפוצים וכן יוצרות חיץ ובידוד מהתקרה מפני רטיבות.

עיצוב תקרה מתוחה מוארת בשילוב עם תקרה מגבס

תקרה מוארת (בריסול) נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראית על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלה להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותה מבוססות על לדים, מסבירה את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

עיצוב תקרה מתוחה מבריקה צבע שחור עם שילוב של פסים מרחפים ותקרה מגבס

תקרה מתוחה (בריסול) עם תאורה שקועה-פסים מרחפים  תקרות מהסוג הזה, מרשימות, מאירות ויוצרות אפקט של פסים מרחפים. טרנד חדש בעולם ,מראה חדש ,מרענן ויחודי . 

עיצוב תקרה צפה עם תאורה הקפית

בעזרת תקרה (בריסול) צפה ניתן לשנות לחלוטין את המראה של החלל.

ראשית, חשוב להבין כי המאפיין העיקרי של תקרה צפה בא לידי ביטוי בזכות אשליה אופטית. תקרה צפה היא הנמכת תקרה עד מצב בו היא נראית מזווית תחתונה כאילו היא מרחפת באוויר.

שנית, אפשר ורצוי ולהאיר את הרווח שנוצר בין התקרה הצפה לבין התקרה המקורית. בצורה כזו נוצר מראה ייחודי ומקורי בעל ספקטרום צבעים רחב. תקרה צפה היא פתרון עיצובי מושלם עבור בתים בכל סדר גודל.

עיצוב תקרה מתוחה לבנה עם תאורה הקפית

תקרה מתוחה (בריסולעם תאורה הקפית של חברת סקיי ויו מותקנת בעזרת שימוש בפרופיל משודרג .התאורה האלגנטית בהיקף החדר או קירות בודדים עכשיו בביצוע חדש - פס לדים ברוחב של 5 ס"מ ממוקם במפלס אחד ביחד עם התקרה הנמתחת, מה שמאפשר מראה סופית אידאלי. תאורה בהיקף יוצר אפקט של "תקרה צפה באוויר", צורת תקרה זו יוצר מראה קליל של כל בתקרה וממלא את החדר בנינוחות מיוחדת.

עיצוב תקרה מתוחה עם הדפס תלת מימד ותאורה  בשילוב תקרה מגבס

תקרה נמתחת (בריסול) תלת-מימד מהווה אלמנט עיצובי משמעותי בחלל, התופס את העין ומעניק לו אופי וחיות. ניתן ליישם מגוון רחב של צורות צמודות לתקרה הקונסטרוקטיבית או תלויות בחלל, בהתאם להנחיות האדריכל או מעצב הפנים. 

עיצוב תקרה מתוחה עם הדפס שמיים בשילוב עם תקרה מגבס

תקרה מתוחה (בריסול) שמיים של סקיי ויו הינם צילום של שמיים אמיתיים אשר מעניקות רוגע ונוחות לגוף ולנפש. תקרות השמיים ניתנות לעיצוב בכל צורה שרק תרצו. גודל תקרת שמיים ניתן לעשות לפי כל מידה רצויה ,במידת הצורך ניתן להוסיף תאורה פנימית או הקפית .

עיצוב תקרה מדורגת מגבס

אחת האפשרויות הפופולריות ביותר בעת בחירת עיצוב ל תקרה מגבס או תקרה מתוחה, היא שילוב של שתיים או שלושה מפלסים.  מפלסים - זאת דרך מיוחדת ליצור אווירה בחלל החדר, בדרך זו אנו משתמשים בפרופיל מיוחד, כאשר בסוף התוצאה היא תקרה מתוחה עם מדרגה. מבחינה טכנית ניתן לשלב צבעים גם על ידי פרופיל מדורג וגם בעזרת פרופיל פסים "מרחפים" תקרה עם שני מפלסים נראית טוב במיוחד בעיצובים מודרניים עם דגש על רצינות והחלטיות

עיצוב תקרה מתוחה בגימור מט עם וילונות מוסתרים


עיצוב תקרה עם וילון מוסתר - זהו  פתרון אלגנטי, ביחד עם וילונות מעוצבים מעניק מראה נקי ואסטתי, מראה עם גימור מושלם.
צורת ההתקנה מסתירה את כול החלקים המאסיבים של קונסטרוקצית התליה, אתם פשוט רואים איך וילונות עולים למעלה ונעלמים, שום אלמנט לא מפריע לעין, התפסנים של הקרניז והקרניז עצמו, תכונות אלו נותנים הרגשה של גובה וקלילות לחלל החדר.  

 השאירו מספר טלפון ונציג יצור איתכם קשר תוך שעה

bottom of page