תקרה נמתחת 

תודה על פנייתך לחברת סקיי ויו , נציג יצור איתך קשר תוך שעה.

מה שמייחד תקרת מתיחה מבריקה הוא המראה הייחודי המשתקף ממנה בדומה לזכוכית. העומק הנוצר, יוצר אשליה אופטית של חלל פנים גדול ומרווח יותר. מה שמוסיף לתחושת המרחב הוא האפשרות לייצר משחקי פיזור אור. תקרות מסוג זה מבוקשות מאד לאור התאמתן לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. הן גם עמידות למים ולפגעי הסביבה ולכן נפוצות במטבחים, חדרי אמבטיה ובריכות שחיה.

תקרות מתוחות משתקפות

תקרה מתוחה מט, נועדה לשוות לחלל החדר מראה חם, קלאסי ונקי. מה גורם לתחושה הזו? המרקם האחיד והמראה המטויח בדומה לתקרה צבועה ישירה. הן משתלבות באופן הרמוני בחלל הפנים ומסייעות להסוואת פגמי בניה ושיפוצים וכן יוצרות חיץ ובידוד מהתקרה מפני רטיבות.

תקרות מתוחות מאט

תקרה נמתחת מוארות נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראית על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלה להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותה מבוססות על לדים, מסבירה את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

תקרה מתוחה מוארת

תקרה מתוחה עם תאורה שקוע-פסים מרחפים  תקרות מהסוג הזה, מרשימות, מאירות ויוצרות אפקט של פסים מרחפים. טרנד חדש בעולם ,מראה חדש ,מרענן ויחודי . 

תקרה מתוחה פסים מרחפים

הגשר בין המראה המבריק למראה המט נמצא בסאטן. תקרה מתוחה עם גימור סאטן מהווה את שביל הזהב בין תקרה מתוחה משקפת לבין תקרה נמתחת מט.תקרה מתוחה סאטן ניתן להשיגן במגוון רחב של צבעים, ובכך לשוות נופך ייחודי ומודגש לכל חלל פנים. הן מועדפות מאד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. פני השטח חלקים ומדמים תיקרה ישרה בצורה מושלמת כמו כן, משתלבות באופן מושלם עם תקרות מבריקות, אלמנטים של תקרות גבס וסוגי טפטים.

תקרות נמתחות סאטן

מתי לאחרונה הבטתם בשמיים וגיליתם כוכב נופל? מתי הרגשתם אסטרונאוטים ליום אחד? מהיום תוכלו לגלות שהכוכבים קרובים אליכם מתמיד והפנטזיה לשהות בחלל נצחי ואינסופי עם שלל כוכבים יכולה להפוך להנאה אסתטית בחדר שלכם. אז מה תבחרו? גלקסית כוכבים או שמי לילה?

בעזרת תקרה מתוחה מודפסת ניתן להגשים כול חלום עיצובי.

תקרות מתוחות שמי כוכבים

תקרה נמתחת תלת-מימד מהווה אלמנט עיצובי משמעותי בחלל, התופס את העין ומעניק לו אופי וחיות. ניתן ליישם מגוון רחב של צורות צמודות לתקרה הקונסטרוקטיבית או תלויות בחלל, בהתאם להנחיות האדריכל או מעצב הפנים. 

תקרות תלת מימד

תקרה מתוחה שמיים של סקיי ויו הינם צילום של שמיים אמיתיים אשר מעניקות רוגע ונוחות לגוף ולנפש. תקרות השמיים ניתנות לעיצוב בכל צורה שרק תרצו. גודל תקרת שמיים ניתן לעשות לפי כל מידה רצויה ,במידת הצורך ניתן להוסיף תאורה פנימית או הקפית .

תקרה מתוחה עם הדפס

אין כמו יצירת רושם ראשוני. כשלרושם הראשוני נלווה אפקט של WOW ,זה הרבה יותר חזק. התקרות מתוחות מודפסות יוצרות את הרושם הזה. מעבר להיותן ידידותיות לסביבה, הן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וניתן לשלב בהן מגוון רחב של תמונות, מהמאגר האישי או הציבורי, אלמנטים גרפיים, לוגו חברה, ציורים, טקסטים ועיצובים מותאמים אישית.

תקרה מתוחה עם הדפס

קירות מתוחות עם הדפסים פתחו עולם חדש ועשיר לציפוי ועיצוב קירות, וכן למשטחים נוספים כמו קאפה למעמדי תצוגה, ויטרינות וחוצצים. ההדפסות מבוקשות על ידי בעלי בתים , מקומות בילוי, חנויות, בתי עסק ומשרדים . ניתן להדפיס על בריסול טקסטורות, גרפיקות, דימויים, רישומים ואיורים מרהיבים. יש לציין כי ההדפסות ניתנות ליישום במגוון צורות גיאומטריות לאורך קירות ותקרת החדר. זאת בידיעה שבכל עת ובהוצאה לא גבוהה ניתן להחליף את עיצוב הקיר בחדש, ללא צורך בצביעתו או הריסתו. 

תקרה מתוחה עם הדפס

בכל יום אנו מוקפים ברעשים בלתי פוסקים: צלצולי טלפון, כלי רכב חולפים, שיפוצים סמוכים ואפילו הטלוויזיה של השכן. תקרה מתוחה אקוסטיות היא מהפתרונות החדשניים הטובים ביותר ליצירת חללים שקטים, נקיים מרעשי רקע מיותרים. תקרות נמתחות אקוסטיות הן פתרון מושלם לאולמות אירועים, קניונים, בריכות שחייה, משרדים וגם לבתים.

חיפה תקרה אקוסטית

למה מומלץ להתקין תקרת מתיחה  

רמות הגימור האסתטיות שמציעה תקרה מתוחה הן גבוהות משמעותית מפתרונות אחרים הקיימים בשוק. בנוסף לכך:

  • תקרה מתוחה אינה דורשת תחזוקה שוטפת - היא שומרת על איכות הצבע והעיצוב הראשוני מעל 12 שנה (ללא סדקים או התפוררות)

  • בעזרת תקרה מתוחה ניתן להסתיר פגמים בבניה - זאת אומרת שאין צורך לקלף או לתקן תקרה ישנה לפני התקנה של תקרה נמתחת 

  • תקרות נמתחות עומדות בתקן אש מספר 5093 של מכון התקנים הישראלי.

  • מניעה של נזקי מים - תקרות מתוחות עמידות בפני נזילות ולא מעבירות דרכן מים , במקרה של הצפה ,התקרה תגן על הריהוט שלכם מפני המים. 

  • התקנה מהירה ונקייה - ניתן להתקין עד 50 מטר רבוע ביום , כמעט ללא לכלוך

  • תקרות נמתחות הן אנטי בקטריאלית - לא מאפשרות התרבות חיידקים על התקרה

  • תקרה מתוחה היא אנטי סטטית - דוחה אבק ולא סופגת ריחות

  • חזקה וגמישה – עם יכולות התמתחות (וחזרה למצב המקורי) של עד פעמיים משטחה, עובדה המאפשרת לתקרה לשמש כ"רשת בטחון" מעולה, למניעת נזקי נזילות, נפילת טיח וגורמים זרים וכהגנה בפני תקרות אזבסט.

תודה על פנייתך לחברת סקיי ויו , נציג יצור איתך קשר תוך שעה.