top of page

עיצוב תקרה מתוחה מוארת

תקרה מתוחה מוארת - פותחות בפני האדריכל אפשרויות עיצוב חדשות ומגוונות בחלל החדר. הייחודיות בתקרה מסוג זה היא

אפשרות יצירת אור בחדר בדרך חדשה ומקורית. לחיצה אחת והחדר הופך מחדר עם תקרה מתוחה רגילה לחדר עם מנורה גדולה בעלת פיזור אור שווה בכול השטח. תקרה מתוחה מוארת זאת בחירה עבור אלו שאוהבים גיוון ומוכנים לניסויים בתחום העיצוב. 

Durham-Business-School.1507023399.8562.jpg

למה אנשים עושים תקרה מוארת?

תקרה מתוחה מוארת נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראיות על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלה להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותה מבוססות על לדים, מסביר את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

ייחודיות – תקרה מוארת נותנת לביתכם ייחודיות. תקרות מוארות שאנו בונים, אינן דומות לאלה שבנינו לפניהם. אנו מתאימים כול תקרה מוארת לאופי הלקוח ולעיצוב בבית או במשרד, ככה שאתם מקבלים פריט בעיצוב ייחודי שלא תראו אותו בשום מקום אחר.

תקרה מוארת ניתנת לשילוב עם עבודות גבס ותקרה מגבס בפרט – תקרה מוארת, לרוב באה בשילוב עם עבודות גבס אחרות כדוגמת הנמכת תקרה מגבס, תקרה צפה מגבס ועוד מבחר עיצובים. לטעמנו, שילוב מוצלח בין תקרה מוארת בסלון ותקרה מעוצבת מגבס, יכול לעשות את ההבדל בין בית רגיל לבית שכל מי שיכנס אליו ידע שהבעלים מבין בעיצוב.

עיצוב מדהים שאף אחד לא ישאר אדיש – ביישום מוצלח של תקרה מתוחה בכלל ובעבודות התקנה של תקרה מתוחה מוארת בסלון בפרט, באפשרותכם להקנות לביתכם אופי ייחודי שמשלב שימושיות עם מראה מעוצב. תקרה מוארת משתלבת בצורך הזה כמו כפפה ליד – אם בונים תקרה מוארת באופן הנכון תוך התחשבות בשאר חלקי הבית. בסקיי ויו תקרות מעוצבות, רואים בהתקנת תקרות מעוצבות בכלל ובהתקנת תקרה מוארת בסלון בפרט, את חלון הראווה שלנו כלפיכם וכלפי לקוחות פוטנציאלים. לכן, כל התקנה שלא נעשית באופן מושלם, אינה מקובלת עלינו. ההתקנה צריכה להיעשות בקפדנות – החל משלב התכנון ועד לשלב הגימורים, עובדה שמספקת לכם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

אפשרות שילוב עם תקרה מגבס או תקרה מעץ – אם יש לכם ולבעל המקצוע שבחרתם, דמיון עשיר, תוכלו להגיע לתוצאות מרחיקות לכת. הגמישות שבתקרה מוארת, מאפשרת ליצור צורות ועיצובים יפים במיוחד. כמו כן, לעתים תכופות, מומלץ לשלב עם תקרה מוארת, תקרה מתוחה משקפת או תקרה נמתחת מטבמגוון צבעים ו/או לשלבו עם תקרה מודפסת דמוי עץ .

הכי חשוב לזכור – על מנת ליהנות מכל היתרונות שמנינו ולקבל תמורה מלאה לכספכם, עליכם לבחור בקבלן שהוא לא פחות מיוצר. בשכירת שירותי סקיי ויו תקרות מעוצבות, אתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר שמורכבת משילוב מנצח של בעלי מקצוע עם נסיון רב – שראו כבר את הכל, שאוהבים את עבודתם ויותר מכך – אוהבים להעניק שירות איכותי ללקוחות.

ניתן לפירוק – מניסיון, אחת השאלות שעולות בקרב לקוחותינו היא "מה יקרה אם נרצה באחד מן הימים, להחליף מנורה? התשובה פשוטה מאוד. בשיטות העבודה שאנו מיישמים, ניתן בעזרת איש שירות של סקיי ויו

לפרק תקרה מוארת מתי שתחפצו בכך, וכל זה מבלי לפגוע בקירות או בריהוט, בסוף העבודה מחזירים את התקרה למקום. 

מחיר תקרה מוארת - בניגוד לתקרה מתוחה משקפת אותה ניתן להעריך על פי שקל למטר, בתקרות מעוצבות ובתקרה מוארת בסלון בפרט , המשתנים הם כה רבים. כל אלמנט עיצובי יכול להפוך את העבודה ליקרה יותר או פחות. כמו כן מגוון האפשרויות הוא כל כך גדול עד שלעתים קרובות, אפילו הלקוחות אינם יודעים כמה רחוק ניתן להגיע עם תקרה מתוחה מוארת. לכן, בסקיי ויו, מעודדים אתכם ליצור עמנו קשר. נשמח לייעץ לכם ולהראות לכם תיקי עבודות מרשימים לכל עיצוב תקרה שתבחרו. כמו כן ניתן לבצע כל תקרה מעוצבת שתתארו או שתראו לנו. בעולם שבו תמונה אחת שווה אלף מילים, נשמח להגיע אליכם לפגישת ייעוץ, לשתף אתכם ברעיונות ולהציג בפניכם את עצמנו. אם תהיתם, פגישת הייעוץ ניתנת לכם ללא התחייבות וללא עלות מצדכם.

התקשרו אלינו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

 השאירו מספר טלפון ונציג יצור איתכם קשר תוך שעה 

bottom of page