top of page

תקרות מתוחות 

תקרות משתקפות

מה שמייחד תקרת מתיחה מבריקה הוא המראה הייחודי המשתקף ממנה בדומה לזכוכית. העומק הנוצר, יוצר אשליה אופטית של חלל פנים גדול ומרווח יותר. מה שמוסיף לתחושת המרחב הוא האפשרות לייצר משחקי פיזור אור. תקרות מסוג זה מבוקשות מאד לאור התאמתן לתנאי מזג האוויר הים תיכוני. הן גם עמידות למים ולפגעי הסביבה ולכן נפוצות במטבחים, חדרי אמבטיה ובריכות שחיה.

תקרות מתוחות משתקפות
תקרות מאט

תקרות מאט, נועדו לשוות לחלל החדר מראה חם, קלאסי ונקי. מה גורם לתחושה הזו? המרקם האחיד והמראה המטויח בדומה לתקרה צבועה ישירה. הן משתלבות באופן הרמוני בחלל הפנים ומסייעות להסוואת פגמי בניה ושיפוצים וכן יוצרות חיץ ובידוד מהתקרה מפני רטיבות.

תקרות מתוחות מאט
תקרות מוארות

התקרות המוארות נותנות את הטאצ' העיצובי של החדר ואחראיות על אופי האווירה שבתוכו. האופציה שלהן להאיר את החדר כתחליף לגוף תאורה או נברשת ולהוות אלמנט דקורטיבי מרשים וחסכוני, בהיותן מבוססות על לדים, מסבירה את הביקוש ההולך וגובר להן מעת לעת. על-מנת לקבל אפקטים נוספים, ניתן להשתמש במערכת דינמית או סטטית וכן להוסיף הדפסות ואימאג'ים על גבי התקרות המוארות.

תקרה מתוחה מוארת

אפקט פסים מרחפים - מרשימות, מאירות ויוצרות אפקט של פסים מרחפים. טרנד חדש בעולם ,מראה חדש ,מרענן ויחודי . 

תקרה מתוחה פסים מרחפים
תקרה נמתחת צפה

הגשר בין המראה המבריק למראה המאט נמצא בסאטן. תקרות סאטן מהוות את שביל הזהב בין התקרות המבריקות לתקרות המאט. ניתן להשיגן במגוון רחב של צבעים, ובכך לשוות נופך ייחודי ומודגש לכל חלל פנים. הן מועדפות מאד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. פני השטח חלקים ומדמים תיקרה ישרה מסוג מט והן משתלבות באופן מושלם עם תקרות מבריקות, אלמנטים של תקרות גבס וסוגי טפטים.

תקרות נמתחות סאטן
אפקט שמי כוכבים

מתי לאחרונה הבטתם בשמיים וגיליתם כוכב נופל? מתי הרגשתם אסטרונאוטים ליום אחד? מהיום תוכלו לגלות שהכוכבים קרובים אליכם מתמיד והפנטזיה לשהות בחלל נצחי ואינסופי עם שלל כוכבים יכולה להפוך להנאה אסתטית בחדר שלכם. אז מה תבחרו? גלקסית כוכבים או שמי לילה?

תקרות מתוחות שמי כוכבים
תקרות תלת מימד

תקרות תלת-מימד מהוות אלמנט עיצובי משמעותי בחלל, התופס את העין ומעניק לו אופי וחיות. ניתן ליישם מגוון רחב של צורות צמודות לתקרה הקונסטרוקטיבית או תלויות בחלל, בהתאם להנחיות האדריכל או מעצב הפנים. 

תקרות תלת מימד
תקרת שמיים

תקרות השמיים של סקיי ויו הינם צילום של שמיים אמיתיים אשר מעניקות רוגע ונוחות לגוף ולנפש. תקרות השמיים ניתנות לעיצוב בכל צורה שרק תרצו. גודל תקרת שמיים ניתן לעשות לפי כל מידה רצויה ,במידת הצורך ניתן להוסיף תאורה פנימית או הקפית .

תקרה מתוחה עם הדפס
תקרות מודפסות

אין כמו יצירת רושם ראשוני. כשלרושם הראשוני נלווה אפקט של WOW ,זה הרבה יותר חזק. התקרות המודפסות יוצרות את הרושם הזה. מעבר להיותן ידידותיות לסביבה, הן מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וניתן לשלב בהן מגוון רחב של תמונות, מהמאגר האישי או הציבורי, אלמנטים גרפיים, לוגו חברה, ציורים, טקסטים ועיצובים מותאמים אישית.

תקרה מתוחה עם הדפס
קירות מודפסים

קירות מתוחות עם הדפסים פתחו עולם חדש ועשיר לציפוי ועיצוב קירות, וכן למשטחים נוספים כמו קאפה למעמדי תצוגה, ויטרינות וחוצצים. ההדפסות מבוקשות על ידי בעלי בתים , מקומות בילוי, חנויות, בתי עסק ומשרדים . ניתן להדפיס על בריסול טקסטורות, גרפיקות, דימויים, רישומים ואיורים מרהיבים. יש לציין כי ההדפסות ניתנות ליישום במגוון צורות גיאומטריות לאורך קירות ותקרת החדר. זאת בידיעה שבכל עת ובהוצאה לא גבוהה ניתן להחליף את עיצוב הקיר בחדש, ללא צורך בצביעתו או הריסתו. 

תקרה מתוחה עם הדפס
תקרות אקוסטיים

בכל יום אנו מוקפים ברעשים בלתי פוסקים: צלצולי טלפון, כלי רכב חולפים, שיפוצים סמוכים ואפילו הטלוויזיה של השכן. תקרות נמתחות אקוסטיות הן מהפתרונות החדשניים הטובים ביותר ליצירת חללים שקטים, נקיים מרעשי רקע מיותרים. תקרות נמתחות אקוסטיות הן פתרון מושלם לאולמות אירועים, קניונים, בריכות שחייה, משרדים וגם לבתים.

חיפה תקרה אקוסטית
bottom of page